Rune Vindsetmo i Edgars Bakeri bli nok en gang å finne på TV-skjermen når Farmen kjendis starter i januar. Her sammen med smeden. Begge representerer de tradisjonsrike fag som får skinne litt i TV-produksjonen.

Med i Farmen nok en gang

Edgars Bakeri er nok en gang med når Farmen kjendis rulles ut. Programmet har premiere på TV 2 Play og TV 2 Direkte 6. januar.

Publisert

Mandals-bakeriet er stolt over at kvaliteten og faget de står for vises frem til landets TV-seere, og muligheten til å bidra til stemning og realisme i perioden, 100 år tilbake i tid, i Farmen-universet. 

Den kommende sesongen av Farmen kjendis starter med at 12 deltakere + én informant flytter inn på Fredheim Gård i Søgne.

Dyrking av kulturarv, tradisjoner og håndverk står sentralt når kjendisene skal leve som for 100 år siden. Det gir Edgars Bakeri en ny arena for å vise hvordan ekte håndverksbakst kan inngå naturlig i den historiske settingen.

I årets program vil følgende kjendiser nyte godt av Edgars bakervarer:

      • Kim Kolstad, skuespiller og gründer
      • Henriette Lien, skuespiller og yogalærer 
      • Fritz Aanes, brytetrener og tv-profil 
      • Trude Vasstrand, lærer og tv-profil 
      • Stinius Maurstad, stemmeskuespiller og fiolinist
      • Heidi Røneid, sjakk-kommentator og programlederJonas
      • Lihaug Fredriksen, YouTuber 
      • Karsten Blomvik, komiker og programleder
      • Victoria Frostmann Skau, programleder og influenser
      • Peder Christopher Braastad, gardsvert
      • Kristine Arntzen, programleder 
      • Sondre Sundby, personlig trener 
      • Mari Maurstad, skuespiller 

Farmen kjendis har premiere på TV 2 Play og TV 2 Direkte 6. januar.

Powered by Labrador CMS