Årets Bakeri kåres for 4. år på rad. Bransjeforeningen BKLF har også i år invitert bedriftskollegaer i baker- og konditorbransjen til å nominere og stemme frem gode og eksemplariske bedrifter til bransjens gjeveste pris. Tidligere vinnere av prisen er Edgards Bakeri i Mandal (2018), Elda bakeri i Sandnes (2019) og Harmoni Håndverksbakeri i Porsgrunn (2020).

Fokus på fagkompetanse

I år legger juryen særlig vekt på bedriftens sammensatte fagkompetanse. I tillegg til dette vil juryen vurdere kandidatene ut fra følgende kriterier:

  • Bedriftens økonomiske utvikling og bæreevne
  • Bedriftens innovasjon/nyskapningsevne
  • Bedriftens fokus på samfunnsansvar
  • Bedriftens helhetlige profil og markedsføring
  • Bedriftens endring og omstillingsevne
  • Bedriftens medarbeidertilfredshetsindeks
  • Bedriftens omdømme/merkenavn

Årets kvalifiserte bakerier

Dette er de 19 bakeriene som er kvalifisert til Årets Bakeri 2021.

Bedrift sted nettside
Bakar Jon (Coop Nordvest) Byrkjelo https://www.bakarjon.no
Bakerinnen AS Harstad https://bakerinnen.no
Boulangerie M AS Oslo https://www.facebook.com/boulangeriemoslo
Braud Bakeri (Braud Digernes AS) Skodje https://www.braudbakeri.no
Fole Godt Molde AS Molde https://www.folegodt.no
Grim Bakeri & Konditori AS Kristiansand https://www.grimbakeri.no
Harmoni Håndverksbakeri AS Porsgrunn https://nb-no.facebook.com/harmonibakeri
Harstadbotn Bakeri & Konditori AS Harstad https://www.harstadbotnbakeri.no
Hevd (Frati AS) Trondheim https://www.hevd.no
Ikke bare brød Porsgrunn https://www.ikkebarebrod.no
Ingelsrud Konditori AS Magnor https://www.facebook.com/Ingelsrudkonditori
Kolonihagen Bakeri AS Oslo https://www.kolonihagen.no/bakeri
Marcussen Eftf. AS Stokke https://m-marcussen-eftf-as.business.site
Mesterbakeren AS (Avdeling Sem) Sem https://www.mesterbakeren.no
Microbakeriet AS Sandefjord https://www.facebook.com/microbakeriet
Ryfylke Bakeri og Konditori AS Jørpeland https://www.ryfylkebakeri.no
Sirkus Renaa AS Stavanger https://www.sirkusrenaa.no
SolungMat & The Cakemakers (Atico AS) Flisa http://www.atico.no/solungmat/solungmat
W.B. Samson AS Oslo https://samson.no

Vinner kåres i oktober

Finalistene offentliggjøres 17. september og da starter også bransjens kåring der du kan stemme på finalistene. Kåring av Årets Bakeri 2021 skjer ved fremmøte på vinnerbakeriet 1. oktober. Vinneren vil motta diplom, blomster og en pengepremie på 10 000 kroner.

Gode kandidater

– Årets Bakeri har etablert seg som en viktig happening for den norske bakerbransjen. Årets konkurranse har hele 19 kvalifiserte og listen preges av mange gode kandidater. Juryen har en krevende oppgave foran seg med å kåre Årets Bakeri 2021, sier juryleder Vigdis Myhre Næsseth.

 

Juryen består av følgende personer:

Vigdis Myhre Næsseth, bedriftsrådgiver/daglig leder, Fossekall as (juryleder)
Næsseth har jobbet som bedriftsrådgiver i over 20 år, og har bistått i utallige omstillings- og forbedringsprosesser hos næringsmiddelprodusenter. Hun har spesielt god kunnskap om bakerbransjen etter flere større oppdrag for både store industribakerier og mindre håndverksbakerier de seneste årene.

Beret Mette Haga, rådgiver, Innovasjon Norge
Haga har jobbet i næringsmiddelbransjen i over 20 år, og ti år i bakerbransjen med utvikling og kvalitet. Nå jobber hun i Innovasjon Norge, hovedsakelig med vurdering av prosjekter innen matforedling og andre landbruksrelaterte næringer.

Hilde Skotland Mortvedt, innovasjonsrådgiver og daglig leder, See New AS
Mortvedt har jobbet som rådgiver for matindustrien siden 1999, først 14 år i Nofima og de siste fem årene som selvstendig næringsdrivende. Hun er gründer av SeeNew As, der hun i dag jobber som innovasjonsrådgiver og daglig leder. Mortvedt kjenner cerealbransjen godt, og hun har spesialkompetanse innen forbrukerinnsikt og matinnovasjon.

Oddbjørn Roksvaag, redaktør Baker og Konditor / Bakeri.net, Vest Vind Media AS
Roksvaag har jobbet som journalist og kommunikasjonsrådgiver i Vest Vind Media siden 1991. Han har vært redaktør for Bakeri.net siden 2002 og redaktør for Baker og Konditor siden 2007. I disse årene har han fulgt den norske baker- og konditorbransjen på nært hold.