Én tvangsavvikling siste uken

Bakeri.net har ukentlige oppdatering over nystartede selskaper i baker- og konditorbransjen, samt de som er gått konkurs i samme tidsrom.

Dette omfatter følgende bransjekoder i Brønnøysundregistrene: «47.240 - Detaljhandel med bakervarer, konditorvarer og sukkervarer», «10.710 - Produksjon av brød og ferske konditorvarer» og «10.720 - Produksjon av kavringer, kjeks og konserverte konditorvarer».

Vårt utvalg omfatter 2690 selskaper som inkluderer både aksjeselskaper og enkeltpersonforetak og vil være en samlet oversikt og oppdatering over endringer i bransjen.

Én tvangsavvikling

Be-To Produkter DA i Nes i Skogbygda ble meldt om tvangsoppløsning. Selskapet ble etablert i 2002 med bransjekoden «10.710 Produksjon av brød og ferske konditorvarer».

Etableringer og endringer

Her er bransjens nyetableringer og endringer siste uken:

Juridisk selskapsnavn Type Forretningssted NACE-bransjekode NACE-beskrivelse
BALKAN BAKERI ASForetaket har manglende roller.SANDNES10.710Produksjon av brød og ferske konditorvarer
BEDRE HELSE ASEndring av revisor.HUSTADVIKA10.710Produksjon av brød og ferske konditorvarer
BREAD N BUTTER OSLO ASForetaket har manglende roller.OSLO10.710Produksjon av brød og ferske konditorvarer
CENTRAL BAGERI ASEndring av revisor.GRIMSTAD10.710Produksjon av brød og ferske konditorvarer
MARTE MOLSTAD ENGEBAKKENEndring av virksomhetsbeskrivelse til "Produksjon og salg av bakevarer og kaker. Reklamebyråvirksomhet, markedsføring.".STANGE10.710Produksjon av brød og ferske konditorvarer
RØRA BAKERI ASForetaket har manglende roller.INDERØY10.710Produksjon av brød og ferske konditorvarer
SNURR SOMMERGÅRDEN ASEndring av revisor.TRONDHEIM10.710Produksjon av brød og ferske konditorvarer

Powered by Labrador CMS